MicroConnect network cable - 5 m

SKU FIB410005
Produktbeskrivelse:MicroConnect netværkskabel - 5 m.
Type:Netværkskabel - OM1
Teknologi:Fiberoptik
Fiberoptiktype:Multimodus
Længde:5 m.
Diameter af kore / belægning:62,5 / 125 my
Forbindelsesled:2 x LC/PC multimodus - han
Ikke på lager
  • Specifikationer
  • Beskrivelse
Generelt
Netværkskabeltype:Netværkskabel - OM1
Teknologi:Fiberoptik
Fiberoptiktype:Multimodus
Kappemateriale:Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning:62,5 / 125 my
Længde:5 m.
Forbindelse
Forbindelsesled:2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende):2 x ST/PC multi-mode - han
Producentgaranti
Service & Support:25 års garanti




De tekniske detaljer kommer fra 3. part. edgemo tager forbehold for fejl.