MicroConnect network cable - 2 m - yellow

SKU FIB421002
Produktbeskrivelse:MicroConnect netværkskabel - 2 m. - gul
Type:Netværkskabel - OS1
Teknologi:Fiberoptik
Fiberoptiktype:Singlemodus
Længde:2 m.
Diameter af kore / belægning:9 / 125 micron
Forbindelsesled:2 x LC/UPC enkelttilstand - han
På lager(337)
  • Specifikationer
  • Beskrivelse
Generelt
Netværkskabeltype:Netværkskabel - OS1
Teknologi:Fiberoptik
Fiberoptiktype:Singlemodus
Kappemateriale:Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning:9 / 125 micron
Længde:2 m.
Farve:Gul
Forbindelse
Forbindelsesled:2 x LC/UPC enkelttilstand - han
Stikforbindelse (anden ende):2 x SC/UPC enkelttilstand - han
Producentgaranti
Service & Support:25 års garanti




De tekniske detaljer kommer fra 3. part. edgemo tager forbehold for fejl.