MicroConnect network cable - 1 m - purple

SKU FIB440401P
Produktbeskrivelse:MicroConnect netværkskabel - 1 m. - lilla
Type:Netværkskabel - OM4
Teknologi:Fiberoptik
Fiberoptiktype:Multimodus
Egenskaber:Halogenfri
Længde:1 m.
Diameter af kore / belægning:50 / 125 my
Ikke på lager
  • Specifikationer
  • Beskrivelse
Generelt
Netværkskabeltype:Netværkskabel - OM4
Teknologi:Fiberoptik
Fiberoptiktype:Multimodus
Kappemateriale:Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Antal fiber:2
Diameter af kore / belægning:50 / 125 my
Egenskaber:Halogenfri
Længde:1 m.
Farve:Lilla
Forbindelse
Forbindelsesled:2 x LC/UPC multi-mode - han
Stikforbindelse (anden ende):2 x LC/UPC multi-mode - han




De tekniske detaljer kommer fra 3. part. edgemo tager forbehold for fejl.